Voor elke daglichtoplossing
Snelle levering
Gratis verzending vanaf € 175,-
Direct naar de webshop >
0
0
Voor elke daglichtoplossing
Snelle levering
Gratis verzending vanaf € 175,-

Stel uw vraag over dit product

* Deze velden moeten worden ingevuld

Intura Ecopower isolatie element met HR++ glas of triple glas HR+++ voor Intura SunTube25

Intura Ecopower isolatie element met HR++ glas of triple glas HR+++ voor Intura SunTube25
Productomschrijving

Optioneel kan je kiezen om het EcoPower isolatie element mee te bestellen. Dit element met HR++ glas (gevuld met Argongas) of triple glas HR+++ raden wij aan als het dak goed geïsoleerd is. Denk hierbij aan ruimtes zoals een woonkamer, badkamer, slaapkamer of andere leefruimte. 

Het Ecopower isolatie element is uitgevoerd met 14cm Unilin PIR (Rd isol waarde 6,30) en de beglazing heeft een Ug-waarde van 0,6 W/m²K bij triple glas HR+++ en 1,1 W/m²K bij dubbel glas HR++. Dit maakt dat het EcoPower isolatie element ook geluidsisolerend is. Tevens voorkom je met dit element condens problemen dankzij het dubbele of triple glas. Je zorgt er daarom ook voor dat kou minder goed kan ontsnappen in de winter en warmte beter buiten blijft in de zomer. 

Het isolatie element is 14 cm dik met aan beide kanten een buisdeel van 10 cm. Een basisset voldoet voor een dakdikte van 41 cm, met het isolatie element erbij mag dit tot 65 cm zijn. Extra lengte kan worden opgelost met een extra spiegelbuis (60cm lengte per stuk en zelf op lengte te maken). 

Deze uitbreiding zal gemonteerd worden onder de dakopstand (onderdeel C1) en boven de diffuser ring met mofbuis (onderdeel A2).

Reviews

0 / 5Based on 0 reviews

Er zijn nog geen reviews geschreven over dit product..

Schrijf je eigen review

Eerder bekeken

Intura Ecopower isolatie element Intura SunTube25
InturaEcopower isolatie element Intura SunTube25

Keuze uit isolatie element met dubbel glas HR++ of triple glas HR+++ voor Intura SunTube25

Deliverytime

€358,15Exclusief BTW
€433,36Inclusief BTW
Intura Platdakraam vast 70x70 cm - Intura PGX A1
InturaPlatdakraam vast 70x70 cm - Intura PGX A1

Intura platdakraam PGX A1 70x70 cm verlicht elk vertrek onder het platte dak met natuurlijk licht. Uniek design, onderhoudsvrij wit kunststof frame en sterke isolerende eigenschappen.

Deliverytime

€738,57Exclusief BTW
€893,67Inclusief BTW
Intura Platdakraam Intura PGX A5 beloopbaar glas 80x80cm
InturaPlatdakraam Intura PGX A5 beloopbaar glas 80x80cm

Een Intura platdakraam verlicht overdag elk vertrek onder het platte dak met natuurlijk licht. De Intura PGX A5 80x80cm beschikt over beloopbaar glas.

Deliverytime

€2.207,50Exclusief BTW
€2.671,08Inclusief BTW
Intura Platdakraam PGC A9 80x80cm - elektrisch te openen - zonwerend glas☀️
InturaPlatdakraam PGC A9 80x80cm - elektrisch te openen - zonwerend glas☀️

Elektrisch platdakraam Intura PGC A9 80x80cm met zonwerend glas opent u eenvoudig met een afstandsbediening en sluit automatisch wanneer het regent.

Deliverytime

€2.002,86Exclusief BTW
€2.423,46Inclusief BTW
Intura Ecopower isolatie element voor Intura Suntube55
InturaEcopower isolatie element voor Intura Suntube55

Keuze uit isolatie element met dubbel glas HR++ voor Intura Suntube55

Deliverytime

€477,96Exclusief BTW
€578,33Inclusief BTW
Vergelijk 0

Voeg nog een product toe (max. 5)

Start vergelijking

Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »